Turkcell Fit

iOS için Turkcell Kalori Sayar Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 28.8 MB
  • Version 1.4
  • Dil TR / EN
  • Firma Turkcell Teknoloji
Turkcell Fit uygulaması ile günlük olarak harcadığınız kalorilerin hesabını kolaylıkla yapabilir ve kalori harcamanızı takip edebilirsiniz.

Turkcell Fit uygulaması ile günlük olarak harcadığınız kalorilerin hesabını kolaylıkla yapabilir ve kalori harcamanızı takip edebilirsiniz.

iOS işletim sistemine sahip olan tüm tablet ve mobil cihazlarınıza indir butonuna basarak çok kolay şekilde yükleyebileceğiniz Turkcell Fit uygulaması kolay kullanın özelliğine sahip olan menüsü ile size rahat bir kullanım sunmaktadır. Uygulamanın sahip olduğu şık tasarlanmış olan göz alıcı ara yüz ile göz doldurması da uygulamanın keyifli bir hal almasını sağlamaktadır.

Müşterilerine her zaman dinamik ve yenilikçi hizmetler sunmayı kendine ilke edinmiş olan Türkiye' nin en büyük operatör şirketi olan Turkcell' in sunduğu Turkcell Fit uygulaması ile günlük olarak yaptığınız egzersiz ve aktivitelerinizde harcadığınız kalorilerin hesabını tutmak çok kolay ve eğlenceli olacak. Kendinize günlük bir hedef belirleyecek, sağlıklı yaşam adına bu hedefe ulaşmaya çalışacaksınız. Hedefinize ilerlerken Turkcell Fit uygulaması sizin için hem gün içindeki kalori hesabınızı yapacak, hem de uykunuzu analiz ederek güne zinde başlamanız için yardımcı olacak. Turkcell Fit uygulaması sağlıklı yaşam ve fit bir vücut için sizleri bekliyor.

Daha Fazla Göster
Turkcell Fit indir
DİĞER SÜRÜMLER